Zadzwoń
do nas
(22) 572 55 70
Obsługujemy nieruchomości
w całej Polsce.

Strefa Mieszkaniowa

Informujemy, iż 25 lipca 2014 roku, w Ustce, przed Kapitanatem Portu, będzie można oddawać krew. Rejestracja dawców w godzinach od 9:00 do 13:00, dodatkową atrakcją będzie relacja radiowa od godz. 9:00 do 12:00, z konkursem dla krwiodawców w Radio Słupsk.

Ponadto, każda osoba, która w tym dniu odda krew podczas ekipy w Ustce lub w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 21 (rejestracja w Słupsku od godz.7:00 do godz.14:00), otrzyma upominek i nagrody od darczyńców, między innymi od Zespołu Zarządców Nieruchomości Oddział Słupsk.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców honorowo oddających krew.  

Więcej

Od 1 lipca 2014r zapraszamy do nowej siedziby Spółki w biurowcu GreenWings, który jest zlokalizowany przy ulicy 17 Stycznia 48.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby wszystkich dotychczasowych klientów, jak i osoby, które szukają pewnego i sprawdzonego Zarządcy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z nowej lokalizacji.

Więcej

20 czerwca br. ZZN Sp. z o.o. Słupsk wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Słupska kształtował świadomość honorowego krwiodawstwa wśród społeczności lokalnej oraz gości na Mistrzostwach Europy i Świata BBQ w Dolinie Charlotty.

Jednym z wielu działań prowadzonych przez ZZN SP. z o.o. Oddział Słupsk jest propagowanie idei honorowego krwiodawstwa, które w swoim założeniu jest bezinteresownym oddawaniem „cząstki” siebie dla dobra drugiego człowieka. Widzowie nie tylko przyglądali się, jak pracują mistrzowie barbecue, ale także próbowali różnych odmian grillowanych mięsiw, które przygotowywały zespoły 35 drużyn m.in. z Polski, Litwy, Estonii, Niemiec, Norwegii, Holandii czy Szwajcarii.

Wielkiemu grillowaniu towarzyszył koncert gwiazd polskich i zagranicznych.

Zapraszamy do galerii wydarzenia.

Więcej

19 czerwca 2014 roku Oddział ZZN Słupsk uczestniczył w Festynie parafialnym na terenie DPS Leśna Oaza w Słupsku przy Parafii Św. Jana Kantego.

Tradycyjnie propagowaliśmy honorowe krwiodawstwo wśród społeczności w Słupsku.

Więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować o podziękowaniu jakie otrzymaliśmy od Dowódcy Centrum Operacji Powietrznych - Dowódcy Komponentu Powietrznego za zaangażowanie w organizację pikniku dla dzieci z jednostki.


Więcej

Strefa klienta

Wybierz oddział

Zapytaj o ofertę
Nieruchomości na sprzedaż

Wspieramy

siepomaga

Współpracujemy

Współpracujemy z REGIONALNYM CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA IM. JANA PAWŁA II W SŁUPSKU

Kontakt z nami

Biuro Zarządu ZZN Sp. z o.o.
ul. 17 stycznia 48,
02-146 Warszawa

(22) 572 55 70